top of page

The First Year

Public·8 members
Fatima Akter
Fatima Akter

Vyras Vardu Otto


LINK >>>>> https://geags.com/2tlkG7

Tomas Hanksas vaidina Otto , kaimynystėje Scrooge. Jis nėra pinigų grobėjas, tiesiog nemėgsta bendrauti su žmonėmis. Otto iš pradžių yra toks žmogus, kuris tiki blogiausia visais, bendras mizantropas, kuris nepasitiki kitais ir skundžiasi, kad su juo elgiamasi neteisingai. Žmogus, vardu Otto neleidžia jam likti savo komforto zonoje, filme pristatoma šeima su rūpestinga, valinga mama, kuri pastebi Otto rūstybę ir nusprendžia praplėšti jo kiautą.


Nors filmas pasirodė tik vakar, galite žiūrėti Žmogus, vardu Otto iš patogios svetainės dabar per Vudu Roku įrenginyje. Žiūrėjimo kaina yra 20 USD, tai yra šiek tiek mažiau nei du filmo bilietai. Bet bent jau žinote, kad nėra jokių nuolaidų eilučių. Šiuo metu niekur kitur jo žiūrėti negalima.


Otto visus uždaro, bet galiausiai susitinka su greitaprotiška nėščia moterimi, vardu Marisol. Ji neabejotinai yra savo namų matriarchė, nes otto vienu metu sako, kad jos vyras yra silpnaprotis, tačiau otto negali sėkmingai atsikratyti Marisol. Jos maloni, bet užsispyrusi prigimtis aplenkia Otto ir jam net nesužinant, jis pradeda keistis.


Tiksliai neaišku kada Žmogus, vardu Otto peršoks į kitas srautinio perdavimo platformas, bet kol to nepadarys, gerbėjai galės transliuoti tik per Vudu arba eiti į teatrą. Iš pradžių apie filmo kūrimą buvo pranešta 2017 m., todėl jo gamybai prireikė laiko ir minčių. Vis dėlto kritinės apžvalgos, kurias ji gavo, yra vidutinės. Tačiau širdžiai mielos dramatiškos komedijos geros istorijos paprastai nesužavi aukšto rango kritikų.


Įkalčiai nuvedė pas augalotą vyrą, vardu Hansas (akt. Otto Jespersenas). Vagonėlyje gyvenantis atsiskyrėlis naktimis dvokiančiu visureigiu išvykdavo į gūdžius miškus ir grįždavo tik saulei tekant.


Antrasis Elenos vyras taip pat buvo užsienietis, vardu Otto, su kuriuo ji persikėlė gyventi į Olandiją, tačiau ir ten šeimyninis gyvenimas nesusiklostė. Po to, kai ji užmezgė audringą romaną su Chucku Norisu, tačiau šie santykiai nieko neprivedė. Tatjana dabar yra ištekėjusi už rusiškų šaknų turinčio Amerikos piliečio Nicko Wissokowskio.


Zaiceva Tatjana du kartus formalizavo santykius su vyrais. Jos pirmasis vyras buvo režisierius Jurijus Čerenkovas. Juos siejo ne tik didelė abipusė meilė, bet ir darbas. Jie sukūrė nuostabų tandemą. Tanya dainavo dainas, o jos vyras dirbo pramogautoju. Čerenkovas rengė koncertus ir sprendė visus finansinius reikalus. Mūsų herojė juo visiškai pasitikėjo. 59ce067264


https://www.upinoxtrades.com/group/upinox-trades-nigeri-group/discussion/60e69d53-f7d9-4ddf-9498-be555b62dcff

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page